1. Anasayfa
  2. Telif Hakkı

Telif Hakkı


Sitemizde yer alan testlerin ve içeriklerin bazıları doğrudan notalbunu.com kullanıcıları tarafından hazırlanıp sisteme yüklenmekte, Sitede yer alan testlerin ve içeriklerin kullanımı için kullanıcılardan herhangi bir maddi talepte bulunmayız. Testlerin çözümü tamamen ücretsizdir ve faydalı olma gayesiyle oluşturulmaktadır.

Telif hakkı sahibinin yazılı izni olmaksızın yazıların, görsellerin veya web sitesinde yer alan herhangi bir içeriğin; çoğaltılması, dağıtılması, değiştirilmesi, idaresi, kamuya mal edilmesi veya ücretli veya ücretsiz, bütününe yahut bir kısmına ilişkin başka bir faaliyette bulunulması kesin olarak yasaktır.

5846 sayılı kanunun 25. maddesinin ek 4. maddesine göre hakkı ihlal edilen kişi veya kurum durumu aşağıda verilen iletişim kanallarında bize bildirmeleri durumunda ilgili içeriği 24 saatte kaldırmayı garanti ediyoruz.

notalbunu.com’da yer alan testlerin bir kısmı internet ortamında birçok sitede yer alan ve anonimleşmiş testler olmakta, hazırlayanı belli olan testlerden izin alındıktan sonra sitemizde yayınlanmaktadır. Size ait bir sorunun ya da soruların kullanımını tespit eder ve kaldırılmasını talep ederseniz belirtilen sorularınız en geç 48 saat içerisinde tarafımızdan silinir.

notalbunu.com’da kullanıcıların paylaştığı testler, sorular da yer almakta, zaman zaman e-mail yoluyla bizlere gönderilmiş testler de sahiplerinin izni ile yayınlanmaktadır.

Tarafımızın gerekli görmesi halinde, herhangi bir zamanda ve önceden haber vermeksizin, geçici veya kalıcı olarak içeriklerde veya onların sunum şeklinde değiştirme, çeşitlendirme, eleme veya kaldırma faaliyetlerini gerçekleştirme hakkını saklı tutarız; bu nedenle kullanıcı her zaman güncellenmiş versiyonu kullandığından emin olmalıdır. Bu yetki, kullanıcılara zarar veya hasarlar için herhangi bir tazminat talep hakkı tanımaz.

notalbunu.com’a test yükleyen ve yüklü testleri kullanan kullanıcılarımız yukarıdaki açıklamayı kabul etmiş sayılırlar.

İletişim: notalbunu@gmail.com